Nový týždeň, nová výzva, online sloty v kasíne eTIPOS.sk roztočiť treba. Bohatá rodina skvelých hier ponúka neobmedzené možnosti. Do pozornosti vám dávame tri hry, ktoré môžu priniesť skvelú výhru.

 Super Star 27    

Tri valce, 27 výherných línii a vysoká frekvencia výhernosti. To je slot Super Star 27. V kombinácii s prevažne ovocnými symbolmi ide o klasiku, ktorá nikdy neomrzí.

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, čo tento automat spĺňa dokonale. Super zvuk, ktorý pripomína škrípajúce koleso vás prenesie do tradičných pohostinstiev, ibaže výhry z prostredia domova.

Atraktivitu a väčšie výhry dotvárajú špeciálne symboly zvoncov, sedmičiek, BAR-ov či JOKER-ov. Jednoducho, klasika v online šate.

chcem hrať

Monkey Slots

Len si to predstavte. Sedíte na pláži pod palmami a pravidelne sa dočkáte šťavnatej odmeny.Kúsok ananásu zmiešaného s kiwi či iným exotickým ovocím. Znie to krásne, že? A toto všetko máte na dosah ruky.

Stačí len roztočiť automat Monkey Slots!

Na hracom poli, ako je to už zrejmé z názvu, sa objavuje aj symbol opice. Tá vie podať pomocnú ruku a prihrať ešte krajšie výhry.
Kto má rád zaujímavý dizajn, netradičné symboly a najmä skvelé výhry, nemal by prehliadnuť hru Monkey Slots.

chcem hrať

Wild Diamonds 25

Diamantová cesta vydláždená lesknúcimi sa drahými kameňmi dostane úplne každého. Vyskúšajte si automat Wild Diamonds 25 a zažite adrenalínové dobrodružstvo na vlastnej koži.

Diamantová online hra je neobyčajne obyčajná klasika plná cenných drahokamov so špeciálnymi symbolmi Wild, Scatter, Free Spin a šancou na bonus v podobe Royal Jackpotu. Prečítajte si, čo znamená wild symbol. 

To všetko na štyroch stĺpcoch a štyroch riadkoch, ktoré dokopy ponúkajú 25 výherných línii.

Pozri hry minulého týždňa