Váhaš čo s načatým dňom? Čo tak skúsiť šťastie v online kasíne eTIPOS.sk? Predstavíme ti ďalšie hry z nášho portfólia hier, ktoré ťa zabavia a v prípade, že sa na teba usmeje šťastena, vieš si aj parádne prilepšiť. Veď naše kasíno je plné skvelých bonusov a jackpotov v hodnotách desiatok tisíc eur.

Money Vaults

Money Vaults od SYNOT je automat s klasickou tematikou, ktorý láka hráčov do sveta plného oslnivých vzácnych drahokamov. Tento automat s rozložením hernej mriežky 5×3 ponúka 20 výherných línií a možnosť pre hráčov zbohatnúť s maximálnou výhrou až 4000x násobok stávky. Vydaj sa do trblietavého sveta bohatstva, kde zaujímavé výhry čakajú na valcoch zdobených radom cenných drahokamov. S minimálnou stávkou len 0,1 € a možnosťou staviť
až 60 € si skvelý herný zážitok môžu užiť hráči všetkých úrovní. Tým sa však vzrušenie nekončí.

Money Vaults sa môže pochváliť lákavou bonusovou funkciou s názvom „Hold and Win“ spolu s Sticky Respins, ktoré udržujú vzrušenie bez prestávky. Funkcia Hold and Win, ktorá sa spúšťa symbolom Scatter, sľubuje ešte viac šancí na rozprávkové výhry. Roztoč valce a sleduj, ako multiplikátor plných valcov posúva tvoje výhry do nových výšin. V tomto dobrodružstve plnom peňazí ťa každé zatočenie privedie o krok bližšie k tvojmu trezoru pokladov.

CHCEM HRAŤ

Replay

Odvážiš sa spolu s nami vstúpiť do tajuplného sveta hry Replay?  Trojvalcový slot je tu pre teba aj s chutnými symbolmi. Iba čaká, kým ho roztočíš. Zamotá ti hlavu vysokými výhrami?  Vysloboď sa zo slučiek tajomstiev a nájdi mystický a záhadný symbol, ktorý obráti tvoje nešťastie na rozprávkovú odmenu. Hráš na tri rovnaké symboly v troch pevných výherných líniách. Divoký symbol klasicky nahrádza akýkoľvek iný symbol, okrem symbolu Mistery. Tri symboly Mistery naopak aktivujú náhodnú výhru v rozmedzí od 20 až 50-násobku vkladu! V zaujímavej výhre ťa dovedú okrem ovocia hlavne šťastné sedmičky.

Forty Fruity Million

Prvé vydanie tejto hry je venované Oktoberfestu, ale tento slot je chameleón a čoskoro ponúkne rôzne tematické obmeny, takže sa máš na čo tešiť. Forty Fruity Million ťa určite nebude nudiť. Vďaka 40 výherným líniám a mnohým bonusovým symbolom ti tento automat pomôže získať štedré výhry. Stretnete sa s dvomi typmi Scatterov aj divokých symbolov, vrátane tých s multiplikátorom, a Stacked symbolmi.

Prvý – diamant je vyplatený bez ohľadu na rad, keď sa objavia tri na valcoch. Druhý – zvonček tiež prináša nezávislé výhry, ale môže sa objaviť len na prvom, treťom a piatom valci. Divoký symbol v automate Forty Fruity Million sa môže objaviť iba na troch centrálnych valcoch a môže nahradiť všetky symboly v automate okrem symbolov scatter. Navyše, keď sa na hracom poli objaví divoký symbol, môže sa rozšíriť na celý valec a tiež získať náhodný multiplikátor. Štyridsať výherných línií ti môže priniesť výhry, o akých sa ti ani nesnívalo. Ponáhľaj sa!

Winfrey Treasures

Kráľ, druid a rytier sa stretávajú v magickom portáli. To, čo sa skrýva pod portálom, musíš odhaliť sám. Winfrey Treasures je 5-valcový video automat, ktorý obsahuje symboly Expanding a Multiplying Wild, symboly štuchnutia a bonusové symboly, ktoré udeľujú bezplatné zatočenia. Hra je vybavená piatimi valcami a má desať výherných línií. Okrem toho výplatná tabuľka obsahuje desať štandardných symbolov: lampáš, štyri ikony hracích kariet, mapu pokladu, truhlicu s pokladom a tri postavy morčiat – rytiera, druida a kráľa (Gotfried, Terria a Winfrey).

Toto vydanie má niekoľko divokých symbolov. Po prvé, máme obyčajný divoký symbol, ktorý sa počíta ako akýkoľvek chýbajúci štandardný symbol. Potom je tu expandujúca „divočina“, ktorá sa tiež rozširuje, aby naplnila kotúč. Okrem toho existuje klonovacia divočina, ktorá generuje až tri divočiny, a množiaca sa divočina, ktorá znásobuje výhry dvoma alebo tromi. Nakoniec portál funguje ako bonusový symbol a pristátím troch alebo viacerých portálov kdekoľvek na mriežke sa aktivuje 7 až 15 zatočení zadarmo.

Hraj novinky

Respin Crown

Si pripravený na kráľovskú hostinu? Čakajú na teba plné misy čarovného ovocia a kráľovská zábava. Trojvalcová hazardná hra s tromi symbolmi na valcoch ťa zavedie na kráľovský hrad, výhru ti otvárajú tri rovnaké symboly na piatich výherných líniách. Ako už správne tušíš, divoký symbol je kráľovská koruna, ktorá nahrádza akýkoľvek iný symbol na valcoch. Výherná kombinácia obsahujúca tento symbol sa uzamkne na svojej pozícii. Za deväť rovnakých symbolov, čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrozna, melónov, alebo sedmičiek, sa celková výhra zdvojnásobí. Výhry za deväť rovnakých symbolov sú pripočítané k líniovým výhram.

Dice Bonanza

Všetci dobre vedia, že výhry závisia od jedinej kocky v kockových hrách. Tento slot ich má desiatky, takže tvoja výhra je zaručená. Avšak jediné, čo Dice Bonanza zdieľa s tradičnými hrami s kockami, je tvar symbolov. Vo všetkých ostatných aspektoch ide o automat, ktorý sa hrá podľa vlastných pravidiel. Keď vstúpiš do hry, môže sa zdať, že prší kockový dážď.

Tento efekt je vytvorený, pretože automat má plniace valce a symboly klesajú zhora. Vizuálny koncept slotu vyniká aj vďaka pôsobivému 3D efektu. Hrá sa na 6-valcovej, 5-riadkovej mriežke. Na rozdiel od tradičných automatov funguje na systéme „Pay Anywhere“, ktorý vyžaduje, aby hráči umiestnili 8 alebo viac zodpovedajúcich symbolov kdekoľvek na valcoch, aby si zabezpečili výhru.

Fruit Dreams

Keď sa ti sníva často o ovocí, si na správnej hernej adrese. Ovocný slot s dvadsiatimi výhernými líniami a špeciálnymi funkciami bude ako stvorený pre teba. Divoký symbol má multiplikátor x2 a Bonus spúšťa otočenia zadarmo. Bez snov, a ich plnení, je život polovičný. Zvlášť, keď majú sny šťavnaté príchuti jahôd, čerešní, citrónov, jabĺk, pomarančov, sliviek alebo hroznového vína. Áno, dámy a páni, do ruky sa ti dostáva ďalší ovocný online výherný automat. Nepôjde však o žiadnu nudu ani tisíckrát ohrané retro. Slot Fruit Dreams od vývojárov zo spoločnosti BigWin Games má potenciál baviť aj skúsenejších hráčov. Spomínané ovocie na displeji dopĺňajú tehličky BAR, červené sedmičky a špeciálne symboly.